Filološki fakultet, 22.03.2020

Nastavni sadržaji u srednjoškolskom obrazovanju, 23-03-2020

Poštovane koleginice i kolege,

U prilogu je materijal za predavanja i vježbe.

Šaljem  prezentaciju, u okviru nje domaći zadatak ( slajd 28 i 29) gdje treba odgovoriti na nekoliko pitanja. Njih šaljete u pisanoj formi tako što ćete iskopirati pitanja i unijeti odgovore na njih. Pošaljite mi zadatke do sljedećeg ponedjeljka, najkasnije. Zadatak radite tek kad pažljivo pročitate prezentaciju. Posljednje pitanje se više odnosi na Vaše lično mišljenje u vezi sa situacijom sa kojom se možete sresti u učionici. Tiče se tehničke prirode vještine slušanja.

Drugi prilog se odnosi na materijal koji je uvršten u prezentaciju (odnosi se na primjere aktivnosti slušanja). Moguće je da u samoj prezentaciji taj materijal nećete moći da pročitate jer su slova sitna. Zbog toga sam te primjere skenirala i izdvojila u drugi dokument (naziv priloga TEACHING AND LEARNING...)

Ukoliko imate pitanja, pišite na moju e-mejl adresu.

Srdačan pozdrav,

Marija Mijušković