Pomorski fakultet Kotor, 18.07.2020

Prijava ispita za septembarski rok

Prijave ispita za septembarski  rok  studentska služba Pomorskog fakulteta Kotor obavljaće od  20.07.2020.godine do 24.07.2020. godine elektronskim putem.

PROCEDURA PRIJAVE:

Potrebno je preuzeti formular za prijavu ispita koji se nalazi u prilogu ove objave te uredno popuniti tražene podatke i potpisati formular. Navesti naziv fakulteta, studijski program i broj indeksa i JSK broj (broj JSK ima pet oznaka).

Potrebno je uplatiti 5 € po ispitu, u skladu  sa odlukom Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore na žiro-račun Pomorskog fakulteta Kotor br 510-227-38.

Važno je da dokument ne prelazi 5 MB

Potom je potrebno skenirati formular zajedno sa uplatnicom i poslati na email adresu studentske službe Pomorskog fakulteta Kotor:

jtarle@ucg.ac.me (za studijske programe Brodomašinstvo, Menadžment u pomorstvu, Menadžment u pomorstvu i logistika ),

tnada@ucg.ac.me (za studijske programe Nautika i pomorski saobraćaj, Pomorska elektrotehnika  i  Pomorske nauke).

NAPOMENA ZA STRANE STUDENTE:

Strani studenti mogu izvršiti plaćanje školarine putem  instrukcije za devizno plaćanje koje se nalaze u prilogu ove objave. Prilikom uplate obavezno navesti naziv fakulteta, studijski program i broj indeksa JSK broj (broj JSK ima pet oznaka).

Studenti ne mogu prijaviti ispite za septembarski rok ukoliko nisu izmirili zaostalu školarinu.

Broj posjeta : 4140