Metalurško-tehnološki fakultet, 03.05.2018

Konkurs za razmjenu sa Univerzitetom u Lundu

Konkurs za razmjenu sa Univerzitetom u Lundu

Erasmus + konkurs za Univerzitet u Lundu

Po osnovu međuinstitucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost skopljenog u okviru Erasmus + programa, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs za razmjenu na Univerzitetu u Lundu u akademskoj 2017/2018. godini.

Za mobilnost se može prijavljivati akademsko i administratnvo osoblje svih jedinica/sektora dostupnih na Univerzitetu u Lundu (vidjeti sajt)

Broj stipendija: 3 stipendije  x 5 dana + 2 dana za put

Oblasti : sve

Za prijavu je potrebno podnijeti:

• Plan rada potpisan od strane kandidata i prodekana za nastavu, uz predloženi termin boravka, CV na engleskom jeziku i pozivno pismo od strane konktakt osobe sa fakulteta za koji se prijavljujete

Napomena:  Mobilnost treba iskoristiti najkasnije do kraja JUNA 2018., a poželjno je i ranije

Dokumentaciju  je potrebno poslati na e-mail adresu:

irouom@ac.mei dostaviti prodekanu za međunarodnu saradnju matičnog fakulteta

Matični fakultet sačinjava listu nominovanih studenata koju šalje Univerzitetu u domaćinu, gdje se vrši konačna selekcija kandidata. Nakon završenog procesa selekcije studenti/akademsko osoblje se prijavljuju univerzitetu domaćinu putem aplikacionog formulara koji će im biti naknadno dostupan.

Krajnji rok za dostavljanje dokumentacije matičnom fakultetu je  10. maj 2018.