Ekonomski fakultet, 03.04.2017

Najava: Potpisivanje Memoranduma o saradnji Ekonomskog fakulteta i Ministarstva evropskih poslova

Povodom 4. aprila, Dana studenata, dekan doc. dr Nikola Milović i ministar Aleksandar Andrija Pejović potpisaće Memorandum o saradnji Ekonomskog fakulteta Univerziteta Crne Gore i Ministarstva evropskih poslova.

Memorandumom će se definisati principi i ciljevi saradnje, kao i aktivnosti usmjerene na njeno ostvarenje.

Potpisivanje Memoranduma će se obaviti na Ekonomskom fakultetu, sala Mediteran, sa početkom u 10:00 h.

Nakon potpisivanja Memoranduma, ministar Pejović će održati predavanje studentima na temu „Evropska integracija Crne Gore“. Razgovor ministra sa studentima će moderirati prof. dr Gordana Đurović.